MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 16348144
nr 1634 8144
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Farmor,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:31:28
5/8 19:26:29